1-Б в об'єктиві


9 листопада 2016 р.

Розпочинай день з розумного й милозвучного ))

Роз

 Ро"Жива" газетаЗдрастуй, Слово,
Українська Мово!
Здрастуй на межі тисячоліть!
Квітни калиново й барвінково,
Запашна вічнозелена віть!..

Ми допомогли Смішарикам повернутися в мультфільм, а вони нам допомогли отримати нові знання.
8 листопада 2016 р.

Урок літературного читання.
Інсценізація казки "Колобок"
8 листопада 2016 р.
Ролі: автор, бабуся, дідусь, Колобок, Заєць, Вовк, Ведмідь, Лисичка.


Національний банк України з 1 вересня 2016 року увів в обіг пам’ятну обігову монету
 «20 років грошовій реформі в Україні» номіналом 1 гривня, яка присвячена 20-річчю запровадження національної валюти України – гривні.
А ми працювали на уроках курсу "Фінансова абетка" над проектом "Наші гроші" й присвятили цей проект Дню народженню гривні.
Результатом став альбом, в якому ми зібрали інформацію про історію грошей України, про гроші незалежної держави. Гортаючи наш проект, ви можете прочитати прислів'я та приказки про гроші, цікаві факти про різні валюти, ознайомитися з грошовими забобонами. Діти стали авторами власних "грошей", працювали над дизайном "грошей" з майбутнього. В номінації "Найцікавіші гроші" перемогли шоколодні монети. 

 


18 жовтня 2016 р.
На уроці природознавства ми працювали над розвитком індивідуальних пізнавальних здібностей кожної дитини; максимально виявляли, ініціювали, використовували індивідуальний досвід кожної дитини.
Була створення атмосфера зацікавленості  кожного учня в роботі класу. Завдання були такі, що стимулювали школярів до висловлювання, використання різних способів виконання завдань, без будь якого остраху помилитися чи дати невірну відповідь.
Але що це я на "педагогічній" мові? ))) Найголовніше, що моїм учням урок сподобався й вони почерпнули знань. 

Інтерактивні методи на уроках інформатики
14 жовтня православні та греко-католики відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови – головне християнське свято осені.
Здавна в Україні свято Покрови вважалося кінцем осені та початком зими. До початку жовтня закінчувалися усі найважливіші роботи на землі, було зібрано врожай і з'являлася можливість трохи перепочити від виснажливої праці.
Найбільшим і найзначущим святом була Покрова для козаків. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства.
Ми сьогодні зазирнули в історичне минуле України на Годині класного керівника. 
Козаки - це вільні люди!
Козаки - безстрашні люди!
Козаки - борці за волю,
За народну кращу долю.
А на уроці фізичної культури ми показали, які ми вправні козаки та козачки. Перемогли сильний дух та дружба! (12.10.2016 р.)


Ой, журився їжачок,
Що багато колючок
На його свитині.
Не було б тих голочок –
Він катав би діточок
День і ніч на спині!
(12.10.2016 р.)


Ура! Ми отримали ключ до бібліотеки.
Учні 2-Б класу стали рівноправними читачами шкільної бібліотеки. Сьогодні, 12 жовтня, ми завітали до бібліотеки, а там... А там гості: і Баба Яга, і Буратіно, і Книжковий лікар, і Королева книг, і Бджілка, і Поштар.
Ми отримали телеграми від казкових героїв, полуківали книгу, довели, що читаємо багато книг, пограли в ігри, відгадували загадки. А найголовніше, ми дали обіцянку ніколи не кривдити КНИГУ, бути вірним її другом.
Дякуємо за таку приємну несподіванку учням 4-х класів та їхнім класним керівникам Несвіцькій С.П., Кавалер Л.П., бібліотекарю Залевській В.Д.Сьогодні на уроці читання. (10.10.2016р.) Інсценізація оповідання "Кордон" Діти спробували себе в ролі акторівЩоразу наш урок інформатики стає все цікавішим. Сьогодні (7 жовтня 2016 р.) ми знайомилися із пристроями для роботи з інформацією. Учням надзвичайно цікаво було переглянути відео про роботу 3D прінтеру. На етапі узагальнення й систематизації знань школярі працювали за комп'ютерами, ділились знаннями, враженнями з однокласниками. 
Несподівані гості на уроці 
5 жовтня 2016 р.

На уроці трудового навчання було "смачно"
5 жовтня 2016 р.


   


Працюючи з дітьми молодшого шкільного віку, потрібно чітко розуміти як викласти новий матеріал так, щоб він був цікавий і водночас зрозумілий для дитини.  Правильно підібрані і добре організовані завдання, логічні задачі, вправи для розвитку уяви, пам’яті, уваги сприяють всесторонньому, гармонійному розвитку школярів, допомагають виробити необхідні в житті і навчанні корисні навики і якості.
   На мою думку, використовуючи самі різноманітні методи і форми навчання можна досягти успіху. 
КАЗКОВА ОСІНЬ (29.09.2016 Р.)

ХОДИТЬ ОСІНЬ РІДНИМ КРАЄМ
(виставка робіт 27.09.2016 р.)


Відкриєм ми простори Інтернету,
Його глибин незвідані шляхи,
Корисні посилання і веб-сайти,
І скриньки, і домашні сторінки.
(23 вересня 2016 р.)Тітонька сова, 
Мудра голова: 
Хоч вночі літає, 
Все на світі знає.
(Урок трудового навчання 21 вересня 2016 р.)


Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
14 вересня 2016 р.


В рамках акції "ГОЛУБ МИРУ" Сьогодні, 8 вересня, ми долучились до акції і ось погляньте, що ми передамо бійцям АТОНа спортивному небосхилі України сяють нові зірки
07.09.2016 р.І знову ми 
06.09.2016 р.
06.09.2016 р.
Починаємо день зарядкою


Тиждень фізичної культури
05.09.2016 р.


Перший урок 01.09.2016 р.


Відпочинок під зеленим шатром лісу 7 червня 2016р.
Ми відвідали Кам'янківське лісництво. Було пізнавально. Бачили саджанці ялиць, сосон, ялинок, туї, модрини. Гарно відпочили, повеселились. А які смачні були мамині бутерброди. 
 Думаю, ми ще більше полюбили природу! Ліс подарував нам години радості.


Пришкільний табір живе своїм життям. Сьогодні ми були на екскурсії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. ГородищеНа відкритті святковім, урочистім
     Уперше разом, де близькі усі.
     Тут джерелом заб'є життя барвисте,
     Дитинство СОНЯЧНИМ ЗАЙЧИКОМ заблищить в росі. 
Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Сьогодні, 13 травня, на уроці трудового навчання ми торкнулись глибокої давнини українського народу.


Урок письма. Допомагаємо гарбузовим родичамНароди світу різняться між собою одягом, звичаями, традиціями. У кожного народу є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Це — батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, виши­тий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги.

Квітнуть в галасі шкільному Квіточки барвисті, кольорові...Весела перерва
Взаємодопомога і взаємоперевірка самостійної роботи з української мови
Від себе додам, що саме дружні й згуртовані дії приносять нам бажаний результат.Квітка в травах золотилась,
У хустинку нарядилась.
В запашній її хустинці
Не цукерки, не гостинці.
У хустинці мами-квітки
Вже ростуть зернятка-дітки
Скоро, скоро понад лугом
Розлетяться ніжним пухом.Готуючись до свята...Спорт - це круто!!!


Сьогодні, 20 квітня, у нашій школі проходив День цивільного захистуУрок-екскурсія. Спостереження за весняними змінами в живій та неживій природі.Метелики просто чарівні — Природи казкової діти. Такі кольорові і дивні — Літають, сідають на квіти... Безшумно і легко порхають, Самі, наче квіти чудові. Довкілля усе прикрашають, Мов створені лише з любові. З любові й краси, чи ж не диво! Така досконала програма... Усе в них доречно й красиво: І райдужна колірна гама... Та ще невагомість грайлива, І різьблені, точені крила. Комашка і справді вродлива. Це диво — природа створила...


Мистецтво надає крила
Нашій школі 80 
Працює сантрійка 

Чиста справа потребує чистих рук 
Робота в "четвірках"Весняна акварель...Наші проекти 
Що? Де? Коли? В гостях у Весни


Краєзнавчий музей м. Шепетівка

Масляна смачне й неймовірне ситне свято
Проект "Лікарські рослини"


Веселі старти 


Ми старалися 

Афганістан болить в моїй душі...

Немає коментарів:

Дописати коментар